O nás

V dubnu 2012 firma Kompava oslavila 10. výročí svého působení v oblasti vývoje, výroby a distribuce výživových doplňků.

Firma byla založena v roce 1996 jako obchodní společnost zabývající se s prodejem potravinových ingredientů. Výrobní činnost firmy s výživovými doplňky se datuje od roku 2002. 

Základní zásadou při přípravě a navrhování nových výrobků je plné uspokojení našich zákazníků - příznivce sportu, příznivce wellness a zdravého životního stylu i běžných lidí, kteří preferují zdravý životní styl.

Každý výrobek je vyvíjen a připravován tak, aby sté z něj cítili vysokou efektivitu a funkčnost, za dodržení všech bezpečnostních podmínek a čistoty produktu.

Pro dosažení 100% kvality realizovaných produktů jsme zavedli kontrolní systém HACCP a na zvýšení efektivního a účinného řízení vedení společnosti vypracovalo a zavedlo systém řízení jakosti dle STN EN ISO 22000:2005.

V březnu 2013 se firma Kompava rozhodla certifikovat organizaci na vyšší formu bezpečnosti potravin. Tento cíl se podařilo úspěšně naplnit 27. dubna 2013 kdy firma Kompava získala certifikát FSSC 22000:2011. Jde o certifikační schéma bezpečnosti potravin zahrnující požadavky ČSN EN ISO 22000:2005, ČSN P ISO / TS 22002-1:2010 a doplňkové požadavky FSSC 22000.

Jaké je poslání společnosti a význam pro zákazníka?

Pomáhat zdravě žít, pomocí našich produktů zvyšovat výkonnost sportovců, prevencí chránit zdraví a opotřebení organismu, edukací předcházet onemocněním. 

O co se snažíme?

Staráme se o Vaše zdraví… je "motto" charakterizující naše poslání a přínos pro naše zákazníky. Prevence v oblasti zdraví je naší prvořadou úlohou, kterou naplňujeme charakterem, složením a funkčností našich výrobků. Edukací zákazníků se rychleji blížíme k dobrým výsledkům. Pevné zdraví pro dlouhý život, kvalitní sportovní výkon, aktivní životní styl.

Jaké jsou hodnoty společnosti pro zákazníky?

Od začátku svého působení má Kompava na zřeteli náročného a zároveň spokojeného zákazníka.

Usilujeme o překonávání očekávání zákazníků, jednáme čestně, děláme věci nejlépe, jak umíme, pracujeme týmově, cítíme zodpovědnost za vše, co děláme.                                                                                                                      
                                                                                                                         
Ing. Želmíra Komorechová                                                                                                                  

majitelka společnosti

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

headline-3-obrazek

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.