Tým profesionálů a odborníků nejen na výživu a sport, který je tu pro vás.


Vedení společnosti

Ing. Želmíra Komorechová
majitelka společnosti

Vystudovala jsem obor biochemie. Vztah ke zdravé výživě se u mě rozvíjel již během studia na univerzitě. Během mateřské dovolené jsem se koncentrovala na dovoz speciální dětské stravy vyrobené z čistých surovin a v roce 2002 jsem se rozhodla využít všech svých nabytých znalostí a poznatky na vývoj sportovní výživy.

Stojím u zrodu většiny našich produktů. Moje nezlomná vůle stále pokročit mi pomáhá přemáhat všechny překážky. Rada se učím stále nové věci, sleduji nové trendy a miluji od dětství sport.

Inspirují mě nedosažitelné výsledky a touha legálního zvyšování lidského potenciálu. Snažím se věci dělat stále lepší, mít stále lepších lidí kolem sebe a i díky jím dosahovat lepších výsledků.

"Je nesmírně příjemné vidět šťastných a zdravých lidí, kterým jsme ve firmě Kompava radou, nebo doplňkem pomohli zorientovat se ve zdravé výživě. Každá projevená vděčnost nás žene kupředu a dodává pocit užitečné práce. "

 


Ekonomické oddělení a nákup / purchaser

Mária Gablovská
ekonomické oddělení

+421 903 473 112

gablovska@kompava.sk

V ekonomickém světě společnosti Kompava žiji již od jejího založení. Starám se o ekonomický chod firmy, personální a mzdovou agendu, daňové přiznání a roční závěrky.

Prací v Kompava jsem se přesvědčila, že i malá slovenská firma se dokáže probojovat na domácím trhu a být úspěšná v konkurenci se zahraničními firmami.

Mým relaxem je moje rodina, knihy a turistika.

Peter Šulák
purchase and logistics 

+421 902 129 746 

logistics@kompava.sk

Jmenuji se Petr a už více než 5 let žiji firmou KOMPAVA, kde pracuji na oddělení nákupu a logistiky. Komunikace s dodavateli, zajištění špičkové kvality surovin a obalů pro naši výrobu, plánování týdny předem, načasování doručení a zlepšování vztahů s našimi partnery mě naplňuje a stalo se mým denním koníčkem. 3x N - Nejlepší práce v Nejlepším teame s Nejlepší šéfkou. Po pracovním spěchu věnuji čas zejména rodině a cyklistice, která mi dodává energii. Samozřejmě dobrá kniha na nočním stolku nesmí chybět.


Marketingové oddělení

Mgr. Veronika Bartková
marketingová ředitelka

+421 903 718 044 

marketing@kompava.sk

Vystudovala jsem obor Marketingové komunikace na Masmediální fakultě v Trnavě a obor francouzština a italština v odborné komunikaci na Filozofické fakultě UCM. Oba směry jsou mou cestou, kterou kráčím i v práci. Cizí jazyky jsou moje hobby. Kromě francouzštiny, italštiny mluvím i německy a anglicky. Práce s lidmi a sledování nových trendů v marketingu, komunikace s klienty je to, co mě baví. Miluji stejně vše co je Made in Italy.

Když jsem dostala možnost vést tým velmi šikovných lidí na marketingovém oddělení ve společnosti Kompava, byla to pro mě velká výzva a čest. Naše produkty se velmi spojují i s mým životním stylem. Ve firmě připravuji i časopis Kompava INFO, je to velmi kreativní práce, během níž se přenesu i do role novinářky, či bloggerky. Miluji sport a ráda trávím čas přípravou zdravých jídel. Práce ve společnoti Kompava spojila vše dohromady a proto já tvrdím, že nepracuji, protože moje práce je zároveň i moje hobby.

 

 

 

Ing. Alice Beňová

marketing referent

+421 032 774 0065

marketing@kompava.sk

Michaela Gardoňová

marketing referent - Česko

+421 032 774 0052

marketing@kompava.sk

Ing. Andrea Hudcovicová

marketing referent

+421 032 774 0053

marketing@kompava.sk


Obchodní oddělení

Martin Minárech
obchodní reprezentant pro lékárny

+421 903 237 425

minarech@kompava.sk

V 14 letech jsem se poprvé setkal s výživovými doplňky a aktivním cvičením. V oboru výživa přicházejí neustále nové trendy a člověk se musí neustále vzdělávat. Vystudoval jsem obor Diplomovaný fyzioterapeut, kde jsem spojil zdravý aktivní pohyb s výživovým poradenstvím. Hned po škole jsem začal pracovat ve firmě Kompava, kde naplno využívám své poznatky. Vedle práce neustále zvyšuji kvalifikaci, bylo mi umožněno udělat si trenérskou a rozhodčím licenci a kineziotejping.

Jsem trenér 3. stupně a rozhodčí 1. stupně v Slovenské asociaci silového trojboje a kulturistiky. Svou práci mám rád a baví mě. Ve volném čase se věnuji aktivnímu životnímu stylu.

Mgr. Zuzana Buchová
obchodní reprezentant pro lékárny

+421 903 718 004

lekarne@kompava.sk

Ing. Zuzana Chovancová
obchodní reprezentant pro sportovní kluby

+421 903 774 435

sportovekluby@kompava.sk

Vystudovala jsem Výživu lidí a hygienu potravin na SPU v Nitře. Vždy mě fascinovalo lidské tělo a informace o tom, jak se správně stravovat a pomoci si tak k trvalému udržení zdraví. Protože jsem chtěla své poznatky šířit dále mezi běžné lidi, ale i sportovce, hned po škole jsem se začala věnovat této oblasti. Firma Kompava, která se pomocí skvělých doplňků výživy pečuje o zdraví a zdravý životní styl byla možností jak toho dosáhnout. Ve firmě Kompava působím jako výživový poradce a obchodní reprezentant pro sportovní kluby, sportovní prodejny a lékárny. Přitom se věnuji tvorbě nutričních, suplementačních plánů a diagnostickému měření. Mezi mé záliby patří sport, posilování, cestování, odborná literatura. Rada poznávám nové lidi a úsměv na tváři mi nikdy nechybí :-)

 

Ceragem a E-Fit

Ing. Martina Hiklová
odborný poradce
EMS trenér studia E-FIT, poradce Ceragemu

+421 327 740 026 

efit.kompava@gmail.com

Už během vysoké školy Ekonomické univerzity v Bratislavě jsem začala působit jako manažerka tréninkového studia. Velmi mě to bavilo, a protože jsem chtěla své zkušenosti, rady jak dosáhnout svůj vysněný cíl posunout dál mezi lidi. Umožnila mi to firma Kompava, slovenský výrobce výživových doplňků, kde momentálně působím a věnuji se E-Fit cvičení. Věnuji se i diagnostickému měření tělesné stavby těla. Jsem hrdá na všech svých cvičenců, kteří si oblíbili cvičení s E-Fitem, jak bojují se svou váhou, jak se neustále zlepšují, hubnou, jak zpevňují svoji postavu a dělají vše proto, aby se cítili lépe. Není větší radost než vidět spokojené zákazníky s dosaženými výsledky. Mezi mé záliby patří hudba, rodina, děti, aktivně jsem 5 let hrávala volejbal, běh a tedy jakýkoliv druh sportu. To je to, co mě baví, naplňuje a při čem se dokážu maximálně odreagovat.


Výroba

Ing. Mária Ševčíková
výrobní ředitelka

+421 0327740063

vyroba@kompava.sk

Ve společnosti Kompava spol. s.r.o. jsem začala pracovat v roce 2016, avšak firmu znám od jejích počátků. Nejprve jako obchodní partner, později jsem začala používat a kupovat výrobky Kompava, pro celou moji rodinu. Mám technické vzdělání, což není moc typické pro ženu. No na základě zkušenosti, praxe a příležitosti na vlastní seberealizaci mohu říci, že to byla moje správná a nejlepší životní volba. V životě hraju roli "lvice". Sudičky mi do vínku nadělili poměrně hodně sportovního talentu. No na aktivní sport už mám méně příležitostí. Je to i proto, že k aktivnímu, soutěžnímu sportu vedeme spolu s mým manželem naše děti, co nám zabírá hodně osobního času.

Alena Lukáčová
objednávky, expedice, reklamace

+421 903 473 211

objednavky@kompava.sk

Ve firmě pracuji od začátku - patnáctý rok. Mám potravinářskou průmyslovku. Všechny vyexpedovány výrobky procházejí mýma rukama. Svou práci mám ráda, v show roomu se dělím se zákazníky o zkušenosti s našimi výrobky.

Pro zákazníky z webové stránky balím balíky a je mi líto, když si ho nakonec zákazník nepřevezme od kurýra. Mám ráda muzikály, divadla a koncerty.

Lenka Imrišková
výrobní pracovnice

Vystudovala jsem SPŠS v oboru technické informační služby. V Kompave pracuji již 6 let a těší mě, že mohu pracovat ve firmě, která se stará o zdraví a lepší fyzický stav lidí. Mým koníčkem je hudba, cyklistika a v neposlední řadě moje rodina.

Janette Megová
výrobní pracovnice, kontrola kvality

Vystudovala jsem Střední potravinářskou průmyslovku v Nitře. Pracovala jsem 25 let v závodě Milex, jako laborantka. Do Kompava jsem nastoupila v roce 2014 a jsem ráda, že moje předchozí znalosti mohu využít i v této práci. Pracuji ve skvělém kolektivu, kde vyrábíme výrobky zdravého životního stylu. K mým zálibám patří turistika, cyklistika, kultura a zábava.

Andrea Bumbalová
výrobní pracovník

S nástupem do společnosti Kompava se splnil můj sen. Práce mě baví, zdravá výživa je to co mě naplňuje. Je úžasné být součástí skvělého týmu a vedle pracovních povinností se rovněž podílet na různých sportovních akcích. Jednoduše v Kompave to žije :-)

Andrej Fürst
výrobní pracovník, zástupce na expedici

Matúš Ondrejka

výrobní pracovník 

Tomáš Dunajčík

výrobní pracovník

 

Centrum Metflex

Ing. Tomáš Jurkovič
trenér a profesionální sportovec

metflex@kompava.sk

Veronika Otrubová
výkonnostní sportovkyně a poradkyně na výživu

metflex@kompava.sk


Externí obchodní zástupci

Mgr. Katarína Jurkovičová
Čadca – Trenčín - Žilina- Považská Bystrica

+421 904 375 065

Absolvovala jsem FTVŠ v Bratislavě. Neustále pracuji ve sportovní oblasti. Spojuji sportovní aktivity studentů i dospělých s výživou. Poznatky ze sportovní oblasti a spolupráce se společností Kompava jsou ideální kombinace dělat věci, které mě naplňují.

Ing. Ľubomír Chríbik
Martin – Liptovský Mikuláš - Ružomberok - Žilina

+421 907 710 876 

Juraj Teplan
Nitra a okolí

+421 905 984 281 

 

Silvester Kástler
Pezinok – Bratislava - Senec

+421 903 407 320

Peter Hertl
Skalica, Senica, Holíč, Myjava

+421 907 337 787 

 

vaše benefity

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

headline-3-obrazek

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.