Cviky na ramena
19. 05. 2015

Cviky na ramena

19. 05. 2015 Prohlédněte si video zaměřené na nárůst svalové hmoty v oblasti ramen tak aby měli požadovanou velikost, tvar, kompozici a samorezjme aby byly celkově estetické pěkné. Důležitým aspektem je různorodost cviků, počet opakování a přesné technické provedení cviku.
Cviky na budování svalové hmoty
19. 05. 2015

Cviky na budování svalové hmoty

19. 05. 2015 V následujícím videu vám náš sportovec Vladimír Pečeňa ukáže jak správně cvičit nejzakladnější cviky na budování svalové hmoty. Správnou technikou a opakováním těchto cviků se vám zpevní celé tělo ale zároveň jsou vynikajícími anabolickými cviky pro nabírání svalů. Bench Press, Hrazda, Dřepy, Dead Lift a jiné.
Cvičení s Kompavou část I.
19. 05. 2015

Cvičení s Kompavou část I.

19. 05. 2015 Podívejte se na cviky zaměřené na procvičení celého těla v pohodlí vašeho domova. Ke cvičení na doma Vám stačí gymnastická podložka, gymnastický míč, malé činky a trochu volného prostoru. Udělejte si z domu či bytu vlastní posilovnu!
Cvičení s Kompavou část II.
19. 05. 2015

Cvičení s Kompavou část II.

19. 05. 2015 Podívejte se na cviky zaměřené na procvičení nohou, hýždí, bříška a spodního zad. Ke cvičení na doma Vám stačí gymnastická podložka, gymnastický míč, malé činky, trochu volného prostoru a samozřejmě Kompava. Udělejte si z domu či bytu vlastní posilovnu!
Cvičení s Kompavou část III.
19. 05. 2015

Cvičení s Kompavou část III.

19. 05. 2015 Podívejte se na video jak rychle a jednoduše je možné cvičit v dvojici a zároveň využít sami sebe jako překážky. Ke cvičení na doma Vám stačí gymnastická podložka, gymnastický míč, malé činky a trochu volného prostoru. Udělejte si z domu či bytu vlastní posilovnu!
Cvičení s Kompava část IV.
19. 05. 2015

Cvičení s Kompava část IV.

19. 05. 2015 Doma také můžete procvičovat jógu nebo power jogu případné jiné podobné cvičení. Ke cvičení na doma Vám stačí gymnastická podložka, gymnastický míč, malé činky a trochu volného prostoru. Udělejte si z domu či bytu vlastní posilovnu!

vaše benefity

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

odborní poradenství

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

headline-3-obrazek

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.