Zdraví v tekuté formě 26. 02. 2015

Znáte výrobky Mount Berry, které firma Kompava distribuje ? Jsou to vysoce kvalitní výrobky z bobulovin v různých provedeních: přírodní šťáva nebol ovocné džemy. Všechny jsou vyrobeny pouze z čistého a kvalitního ovoce přímo, ne z koncentrátu. Šťávy jsou technologicky upravovány aby si zachovaly maximální obsah živin. Neobsahují žádné chemické konzervační látky, umělá sladidla, barviva a alergeny.

Borůvka obecná (Vaccinium myrtillus) podle zkušeností perfektně doplňuje výrobky na podporu zraku, ať už jde o ostrost zraku, nebo únavu očí. Zákaznice které vyzkoušely kteroukoli variantu, mezi nimi i magistrátu, potvrdily účinnost, dokonce je uvedli i jako kvalitnější náhrada lékových forem. Kromě účinku na zrak borůvka a její účinné látky působí pozitivně na nervový systém, přesněji snižují riziko vzniku Alzheimerovy choroby .

Brusinka pravá (Vaccinium Vitis - idaea) působí protizánětlivě a dezinfekčně a je nejlepší prevence před nemocemi močového měchýře a ledvin. Příznivě pomáhá a zlepšuje funkčnost stěn cév a zabraňuje úniku moči. Brusinka je bohatým zdrojem vlákniny, vitamínů, minerálů a organických kyselin. Má vysoký obsah antioxidantů.

Rakytník řešetlákový (Hippophae rhamnoides) výborně pomáhá zvyšovat imunitu a detoxikovat organismus, ale také zpomaluje proces stárnutí a pomáhá při kožních onemocněních. Šťáva stimuluje trávicí soustavu, používá si při léčbě žaludečních vředů a při pálení žáhy. Rakytník patří mezi nejhodnotnější potraviny protože je plný vitamínů, antioxidantovolejov a karotenoidů.

Temnoplodec černoplodý (Aronia melanocarpa) se doporučuje jako podpora při aterosklerózavysoký krevní tlaka jaterních a ledvinových poruchách. Aronie zlepšuje pružnost a výživu cév, čímž snižuje tlak, brání vzniku křečových žil a ateroskleróze. Oddaluje tak riziko vzniku několika kardiovaskulárních onemocnění. Její výjimečná vlastnost je, že obsahuje jód důležitý u těhotných žen a správný vývoj dětí.

Všechny čtyři plody se pyšní antioxidačními vlastnostmi ze všech ovoci, kde v absolutním čele je Rakytník řešetlákový. Nejvíce antioxidantů má ovoce ale ne všechny druhy. Malé bobulovité ovoce má nejvyšší antioxidační aktivitu ze všech.

 

Reference a články

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

headline-3-obrazek

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.