26. 02. 2015

Mám, resp. mala som dlhodobo problém s chladnými a studenými prstami na nohách a rukách – viacmenej som to už brala ako samozrejmosť a nič som sa s tým ani nepokúšala urobiť. Začala som užívať Váš výrobok BioEnzyme kvôli zlepšeniu trávenia – čo mi aj tráviaci proces upravilo, no po istom čase som si uvedomila, že na moje milé prekvapenie je aj „pocit chladných nôh a rúk“ preč. Ďakujem za Váš produkt ako aj za ostatné doplnky výživy ( ako Omega-3, Lecitín, PROBIODOM, Fit Cé Vitamín a iné), ktoré pravidelne užívam.

Michaela Danková

Reference a články

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

headline-3-obrazek

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.