26. 02. 2015

Od malička trpím trasením rúk – nielen v strese, ale i bežne počas dňa. Mám 19 rokov a doposiaľ mi lekári nevedeli poradiť. Pravda je taká, že mám problémy so srdcom – mám šelesť na srdci, čo mi vlastne spôsobuje moje triašky. Na podnet p. Komorechovej som vyskúšala produkt L-karnitín, ktorý podporuje srdečnú činnosť a tras ustúpil, respektíve zmiernil sa. Avšak akonáhle L-karnitín vysadím, ruky sa mi trasú opäť ako pre tým.

P.M. Bratislava

Reference a články

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

headline-3-obrazek

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.