Léčba antibiotiky 26. 02. 2015

V dnešní době se hodně infekcí, virů a různých onemocnění léčí hlavně antibiotiky.Probiotiká Probiodom

Antibiotika jsou látky, které usmrcují bakterie a viry podle druhu na které jsou určeny.Kromě patogenních bakterií však zničí a ty příznivé, které nám pomáhají trávit a zvyšují nám imunitní odolnost - naši mikroflóru.

Antibiotika totiž nerozeznají jestli je bakterie pro tělo užitečná nebo ne. Bakterie vymizí nejen z gastrointestinální traktu ale také z urogenitálního. Z tohoto důvodu je třeba během léčby antibiotiky užívat probiotika.

Probiotické bakterie jsou účinné při obnově mikroflóry během a po užívání antibiotik. Užívejte probiotika 2 hodiny před nebo 2 hodiny po podání antibiotika. Jinak by se mohlo stát, že užité probiotika by byly zničeny ještě účinkujícím antibiotikem.

 

Reference a články

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

headline-3-obrazek

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.