26. 02. 2015

Dlhú dobu som mala bolesti v rukách – ramenné kĺby, svaly. Užívala som lieky, ktoré boli pravdepodobne len na utlmenie bolesti. Dočítala som sa, že firma Kompava z Nového Mesta nad Váhom vyrába kĺbovú výživu – výrobok Gelo-3 complex. Na moje veľké prekvapenie po mesačnom užívaní tohoto výrobku nastali veľké zmeny. Bolesť som nepociťovala a určite budem v užívaní tejto kĺbovej výživy i naďalej pokračovať. S výrobkom som veľmi spokojná.

Anna Šidlová

Reference a články

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

headline-3-obrazek

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.