26. 02. 2015

Denno-denne chodíme na stavbu, pred odchodom si dáme L-karnitin, denne ráno a večer Premium Colostrum a Acidofit. Fyzická práca typu lopata – krompáč, stále spotení v chladnom počasí a ani nezakašleme. To predtým nebývalo. Únava – do rána sa vyspí a na druhý deň žiadna dolámanosť. Pokiaľ je chladno a predpokladá sa len postávanie a podupkávanie v zime, stačí ráno o siedmej Termofit a o jedenástej sú stále ešte teplé nohy. Funguje to. Vďaka Jozef

Reference a články

Benefity

Výroba splňuje nejpřísnější evropské směrnice - systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 22000:2005 a kontrolní systém HACCP. Při nákupu výrobků v našem e-shopu poskytujeme zákazníkům věrnostní body, dopravu zdarma nad 100 EUR a rychlé dodání, nakolik jsme výrobcem produktů.

Odborné poradenství

Našim produktům rozumíme a proto vám umíme nabídnout odborné informace a poradenství v článcích, recenzích a videích. Samozřejmě vám radi zodpovíme na vaše dotazy spojené s užíváním našich výrobků tak, aby ste byli maximálně spokojeni.

headline-3-obrazek

Kompava Sponzoring

Naše výrobky používají profesionální i hobby sportovci  sportovních odvětví, jsou s nimi maximálně spokojeni a důvěřují jim. Sponzorujeme nejen samostatných sportovců - ať už z kulturistiky, silového trojboje, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodních sportů, ale i sportové kluby.